O nás

Jsme jedna z mála společností na našem trhu, která se zabývá záchranou dřevěných konstrukcí staveb – odborným ošetřením krovů, roubení a jiných dřevěných konstrukcí napadených a degradovaných dřevokaznými škůdci.

Aby péče o střechy byla komplexní, zabýváme se také celkovou rekonstrukcí půdních prostor. V neposlední řadě jsme specialisté na opravy roubenek a hrázděných domů a také na stropní a střešní izolaci, která zlepšuje klima v domě 
a zamezuje tvorbě plísní ve vytápěných prostorách.

Chceme pomáhat šetřit vaše náklady a energie a zvyšovat komfort bydlení.

Víme, že mnoho lidí platí zbytečně za nové střešní konstrukce namísto toho, aby je zachraňovali. Místo nákladné výměny mohou nechat efektivně odborně ošetřit dřevo a zachránit napadený krov. Ušetřili by tak nemalé náklady za nový a minimálně za překlad střechy…

Setkáváme se s tím, že mnoho lidí doplácí na to, že jim nikdo při realizaci stropní izolace nevysvětlí souvislosti s odvětráváním půdy a ošetřením krovu. Kdyby to věděli, nemusel by jejich krov být napaden dřevokaznou houbou a dřevokazným hmyzem. Ušetřili by si velké starosti a samozřejmě i finance!

V našem týmu nejsou obchodníci, kteří znají práci pouze od stolu. U nás s vámi bude jednat specialista, který pak půjde na půdu posoudit stav vašeho krovu nebo funkčnost stropní izolace. Bude to odborník na to, co nabízí, nikoli na to, jak vám to nabídnout. Věřte, že to poznáte.

Spolupracujeme s Ing. architektem Petrem Sovou, který se věnuje návrhům novostaveb, rekonstrukcím a následným projekčním pracím.

Dobré rozhodnutí je krok k úspěchu!

Napište nám

Proč právě s námi?

Naší výhodou je, že můžeme nabídnout posouzení stavu dřevěné konstrukce a funkčnost střešní a stropní izolace objektu zdarma. Chceme pomáhat nejen zachraňovat krovy, roubení a střechy, a přinášet úsporu za vytápění, ale také být vaším partnerem při rozhodování a plánování.

V oblasti ošetření krovu se odlišujeme od ostatních společností zejména naší dlouholetou zkušeností s restaurováním dřeva, komplexností a šíří služeb. Používáme jedinečné postupy zejména v očištění dřeva před chemickou aplikací a také výjimečné závěrečné zakonzervování povrchu dřeva, které ještě násobí ochranu před škůdci. Rozumíme statice a konstrukcím střech, v případech rozsáhlé degradace dřevokaznými škůdci spolupracujeme s autorizovaným statikem.

Nabízíme vám:

  • bohaté zkušenosti v oblasti záchrany krovu,
  • garantujeme profesionálně odvedenou práci a vstřícné jednání,
  • nízké ceny a nadstandardní záruky,
  • nezávaznou konzultaci a obhlídku místa (objektu) ZDARMA,
  • vypracování návrhu řešení ZDARMA,
  • poradenský servis v jakékoli fázi realizace ZDARMA,
  • záruky a servisní péči o konstrukci do dalších let a jistotu, že váš krov nebo roubená stavba bude ve výborné kondici i v budoucnu.

 

Naším cílem je, aby se nedělalo nic zbytečně. Proč investovat nemalé peníze do nové střechy, když stačí za výrazně nižší náklady zachránit původní krov? Levné provedení izolace stropu nepřináší očekávaný efekt úspory za vytápění. Kvalitní provedení a kvalitní materiál jsou nejdůležitější aspekty celého zateplení.

Ke každému přistupujeme individuálně a vždy mu věnujeme plnou pozornost.

Přemýšlíme a hledáme cestu, jak nejefektivněji vaši situaci vyřešit!