Zveřejněno: 2. Prosince 2022

Seznam odborných dodavatelů

Od letošního roku jsme v Seznamu odborných dodavatelů Nová zelená úsporám.

Díky tomu, že jsme prokázali svou odbornou způsobilost a byli zařazeni do tohoto seznamu, můžeme provádět práce při realizaci opatření podporovaných z programu Nová zelená úsporám. V našem případě to znamená stropní a střešní zateplování foukanou minerální izolací Supafil Loft 045 od společnosti KNAUF INSULATION, spol. s r.o., na kterou můžete čerpat dotaci.

Program Ministerstva životního prostředí, administrovaný Státním fondem životního prostředí ČR, podporuje energeticky úsporné rekonstrukce rodinných a bytových domů, výměnu nevyhovujících zdrojů na vytápění a využívání obnovitelných zdrojů energie.

Hlavním cílem Programu je pro vás především úspora energie v konečné spotřebě. Princip přiznání výše dotace je velmi jednoduchý. Čím více je snížena energetická náročnost budovy po realizaci opatření, tím větší je i míra finanční podpory.

Tepelná izolace stropu ušetří až 30 % nákladů na topení a je až 10 x levnější než izolace pláště nebo výměna oken. Izolace půdy zlepšuje klima v domě, je z principu protipožární, zvyšuje teplotu, šetří za topení a návratnost investice je 3 – 5 let.

Investice do izolace střešních a stropních konstrukcí se tedy i díky programu Nová zelená úsporám opravdu vyplatí!

Otevřít okno cookies